הילדה החדשה- כתבה שחר פין, כיתה ג’

בבוקר יום רביעי מייד לאחר שיעור אומנות הודיעה המורה גילה לתלמידות כיתה ג’ :”בנות מחר תגיע הפתעה לכתה”! כל הבנות הסתקרנו מייד, הכיתה התמלאה לחשושים וכל הבנות ניסו לנחש מה תהיה ההפתעה.
וכשנשמע הצלצול שמבשר שנגמרו הלימודים גל של ילדות מילא את מסדרון בית הספר
אבל תלמידות כיתה ג’ מיהרו ביותר, בגלל שכל בנות הכיתה רצו שיחלוף היום במהרה.
למחרת בבית של נועה חלה התרגשות כפולה משל שאר בנות הכיתה, מכוון שבאותו לילה ישנה אצל נועה חברתה הטובה ביותר מיכל.
הן כבר סיפרו לאמא של נועה על ההפתעה שמחכה להן בכתה..
הן התארגנו בזריזות ויצאו לבית הספר מסוקרנות, כשהגיעו נישמע הצלצול והן רצו לכיתה.
והינה ראו את מורתן אוחזת בכתפה של ילדה שלא היתה מוכרת לאף אחת מאיתן, המורה אמרה להן לשבת במקומות מהר כי ברצונה להודיע הודעה חשובה, שתיהן התיישבו במקומותיהן והקשיבו, ‘בנות’ המורה התחילה לדבר תכירו את אפרת, ‘אפרת תכירי את ג’ 3′ טוב כיתה אני מקווה שתתנהגו בחברות ובדרך ארץ לאפרת.
‘אפרת שבי ליד…המורה חשבה ואמרה: ליד נועה לידה לא יושבת אף אחת. טוב. נתחיל בתפילה…
כעבור שעה הגיע זמן ההפסקה הראשונה כולם יצאו מלבד אפרת, בליבה חשה נועה שלא יפה להשאיר את אפרת לבד בכיתה הרי צריך להתנהג אליה כמו כולם וזה לא משנה אם היא חדשה בכיתה, אבל נועה לא יכלה לעזוב באמצע המשחק את מיכל והדס, נועה חשבה בליבה שבהפסקה הבאה היא תציע לאפרת לשחק ביחד איתה.
בתום ההפסקה נכנסה המורה לעברית והתחילה את השיעור, לאחר השיעור בהפסקה ראתה נועה שמיכל מקדימה אותה וניגשת אל אפרת ושואלת אותה אם היא רוצה לשחק איתה, נועה החווירה… וחשבה בליבה:” אוף הייתי צריכה להציע לאפרת קודם עכשיו פספסתי מיכל הציע לאפרת ראשונה הרי אני רציתי להציע לה כאבה בליבה
נועה קצת נפגעה שראתה שאפרת הסכימה בהתלהבות, אבל התגברה אל רגשותיה ובלעה את רוקה..
השיעור האחרון היה שיעור חברה, בשיעור הסבירה המורה שאם כועסים אל מישהו בגלל משהו שהוא עשה, תמיד צריך לדבר עם אותו אדם ובדרך כלל אפשר לגלות שהוא בכלל לא התכוון להזיק.
שיעור חברה מאוד השפיע על נועה, היא הבינה שהיא צריכה לדבר עם מיכל ולברר מה באמת קרה לבסוף גילתה נועה שמיכל חשבה בדיוק כמוה ופשוט יצא שמיכל הציעה לאפרת ראשונה.
למחרת מיכל, נועה ואפרת שיחקו ביחד כל ההפסקות וגם שיתפו כל מי שרצתה להצתרף.
ו..נועה מיכל ואפרת נהיו החברות הכי טובות!!