הנעשה והנשמע- חודש אדר

הרקדה חגיגית – ב”ה פתחנו את חודש אדר עם הרקדה שמחה במיוחד 🎶😄בהנחייתה של רבקה כנוש🎤, ההרקדה היתה פתוחה גם לאמהות והשמחה היתה רבה!!

“כיתה משמחת” – “משנכנס אדר מרבין בשמחה..” 😄בכדי להרבות בשמחה, קבלה כל כיתה באגף, שבוע אחד במהלך החודש, שהיתה צריכה לשמח את כל בית ספר… כיתה אחת נכנסה לכל הכיתות בהפתעה בשירים ומחולות 🎺“מי ש מי ש…” וסחפה את כולנו יחד.. כיתה שניה הפתיעה בחלוקת סוכריות🍬🍬🍬 לצלילי “שושנת יעקב” השלישית הגיעה  מחופשת ושמחה את כולנו וכן הלאה..
 
“ילדה מחופשת” – מדי פעם במהלך החודש התחפשו תלמידות מכיתה ג’ וד’ והסתובבו בין הכיתות, הבנות היו צריכות לנחש מי זו הילדה מתחת לתחפושת… הדבר הכניס את כולנו לאוירה פורימית..
 
יום התנדבות בקהילה – לקראת פורים נרתם אגף בנות להכנת משלוחי מנות למשפחות בישוב שהאגף בחר לשמח אותן, נאספו מצרכים, נארזו משלוחים והאגף צעד יחד להביא למשפחות את משלוחי המנות, הבנות שרו למשפחות, ברכו אותן והתקבלו בשמחה רבה, היה מרגש ומעצים!🤗

שוק פורים – אין ספק ששיאו של חודש אדר היה בשוק פורים המדהים שהיה באגף, השוק כלל 88 תחנות שונות, תחרויות והפעלות בנושא ירושלים, היתה אוירה טובה, שמחה וכייפית הבנות נהנו מאד! היום הסתיים בחלוקת טרופיות ופרסים🎁
 
תחפושות – וכמובן… יום התחפושות, ביום שישי י”ב אדר הגיעו הבנות מחופשות… התחפושות היו יפות ומגוונות, הבנות החליפו משלוחי מנות, ערכו בכיתות פעילות מיוחדת לכבוד פורים וסיימו את היום בכינוס שכלל הצגת התחפושות – בהתייחסות אישית לכל תלמידה והסתיים בהרקדה שמחה לצלילי שירי פורים, היה כייף!
 
פרוייקט חונכות – במטרה להעצים את הכיתות הבוגרות ולספק לכיתות הנמוכות סביבה תומכת ואוהבת תוך גיבוש האגף,💞 התחיל החודש באגף בנות פרוייקט חונכות מיוחד  ומעצים, כיתה ד’ חונכת את כיתה ב’ וכיתה ג’ חונכת את כיתה א’ המפגש הראשון היה מרגש במיוחד, הבנות יצאו מאושרות!!
 
הפסקות פעילות – החודש התחלנו לגוון את ההפסקות באגף בהפסקות פעילות, בהפסקה  אחת שחקו כל המורות “מחבואים” עם התלמידות, היה משעשע, מגבש ופותח לבבות! בהפסקה אחרת עשתה בת שרות הנפלאה שלנו כדורי שוקולד 🍪 עם התלמידות ובהמשך מתוכננות לנו עוד הפסקות מפתיעות ומשמחות…